Персонал Херсону

Чайка Тетяна Іванівна

Лікар-рентгенолог першої кваліфікаційної категорії.
Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію в 2005 році.
У 2007 році закінчила інтернатуру на базі Кримського національного медичного університету ім. Георгіївського.
З 2007 по 2008 рік працювала в Новотроїцькій ЦРЛ Херсонської області.
У 2008 році пройшла первинну спеціалізацію за спеціальністю «Рентгенологія»
в Запорізькій медичної академії післядипломної освіти.
З 2008 по 2015 рр. - Лікар-рентгенолог Херсонської міської стоматологічної поліклініки.
У 2008 році пройшла курси підвищення кваліфікації лікарів-рентгенологів і радіологів в радіологічному центрі «СТАКС» при МОЗУ.
У 2013 та 2017 роках пройшла передатестаційні цикли та тематичне удосконалення лікарів-рентгенологів на базі кафедри променевої діагностики в ЗМАПО.
У листопаді 2015 року пройшла тематичне удосконалення на базі кафедри променевої діагностики у Харківській медичній академії післядипломної освіти за тематикою "Рентгенодіагностика в педіатрії".
З лютого 2015 року до сьогодні - лікар-рентгенолог діагностичного центру «Скен Лайф».

Стоянов Юрій Борисович

Лікар-рентгенолог першої кваліфікаційної категорії.
Закінчив Донецький державний медичний інститут ім. М. Горького у 1994 році.
У 2001 році у Запорізькому інституті вдосконалення лікарів пройшов первинну спеціалізацію за фахом «Рентгенологія».
У січні 2010 року підтвердив первинну спеціалізацію за фахом «Рентгенологія» на базі кафедри променевої діагностики у Запорізькій медичній академії післядипломної освіти.
У вересні та грудні 2010 року пройшов тематичне удосконалення на базі кафедри променевої діагностики у Харківській медичній академії післядипломної освіти за тематикою «Променева діагностика в вертебрології» і «Променева діагностика захворювань суглобів».
У жовтні 2011 року пройшов тематичне удосконалення за тематикою «Магнітно-резонансна томографія в діагностиці захворювань різних органів та систем» на базі кафедри променевої діагностики у Харківській медичній академії післядипломної освіти.
У 2014 та 2017 роках пройшов передатестаційні цикли на базі кафедри променевої діагностики у Запорізькій медичній академії післядипломної освіти.
У 2014 - 2016 р.р. брав участь у Всеукраїнській конференції "Школа МРТ Фармак", м. Київ.
У квітні 2015 пройшов тематичне удосконалення за тематикою «Комп'ютерна томографія в діагностиці захворювань органів дихання та середостіння» на базі кафедри променевої діагностики у ХМАПО.
З липня 2010 року по цей час працюю лікарем-рентгенологом діагностичного центру рентгенівської та магнітно-резонансної діагностики «Скен Лайф».