Магнітно-резонансна томографія на томографі i_Open 0.36T

Загальна інформація

Загальна інформація

МРТ обстеження зазвичай не потребує спеціальної підготовки, окрім обстеження органів черевної порожнини. При обстеженні органів черевної порожнини необхідно не їсти на протязі 6 годин до обстеження.

Інструкція по проходженню МРТ

Дослідження на магнітно-резонансному томографі проводяться виключно за медичними показаннями та за наявності направлення із зазначенням області дослідження, діагнозу  і мети дослідження.

МРТ суглобів

МРТ суглобів

МРТ (магнітно-резонансна томографія) суглобів - це сучасний метод медичної діагностики, що дозволяє отриматиз ображення як кісток так і м'яких тканин, без променевого навантаження, що неможливо при використанні звичайних методів діагностики (рентген). МРТ суглобів проводиться зазвичай при:

МРТ головного мозку

МРТ головного мозку

Магнітно-резонансна томографія головного мозку є сучасним безболісним методом медичної діагностики. Завдяки цьому методу можна оцінити стан здоров'я пацієнта, не піддаючи його організм променевому навантаженню.

МРТ органів черевної порожнини

МРТ органів черевної порожнини

МРТ (магнітно-резонансна томографія) органів черевної порожнини (печінка, нирки, селезінка, підшлункова залоза, жовчний міхур) - це сучасний безболісний метод медичної діагностики, що дозволяє отримати зображення органів без променевого навантаження на пацієнта та органів зображе

МРТ органів малого тазу

МРТ органів малого тазу

МРТ (магнітно-резонансна томографія) органів малого тазу - це сучасний безболісний метод медичної діагностики, що дозволяє діагностувати стан пацієнта, без променевого навантаження.

Магнітно-резонансна томографія. МРТ хребта - ціна в Харкові, Херсоні, Черкасах

Магнітно-резонансна томографія. МРТ хребта - ціна в Харкові, Херсоні, Черкасах

МРТ хребта – це неінвазивний, безболісний метод медичної діагностики, що дозволяє лікарю встановити діагноз та бачити медичний стан пацієнта. МРТ хребта показує як хребці так і між хребцеві диски, спинний мозок та проміжки між хребцями через які проходять нервові волокна (корінці).