O-Scan - дотримання найвищих стандартів!

O-Scan є новою системою магнітно-резонансної діагностики. Це  вишуканий італійський дизайн, унікальний комфорт для пацієнта, високоякісні зображення різних відділів опорно-рухового апарату з високою продуктивністю. O-Scan забезпечує проведення високоякісного МРТ-сканування кінцівок і суглобів – колінного суглоба, щиколотки, стопи, гомілковостопного суглоба, кисті, передпліччя, ліктьового суглоба. Високотехнологічна система O-Scan  насамперед дбає про зручність пацієнта, його оптимальна ергономіка не лише є знахідкою для осіб, що страждають на клаустрофобію, але й дозволяє пацієнтам з великою вагою почуватися максимально зручно.

Унікальні властивості O-scan зможуть оцінити як лікарі, так і пацієнти, з огляду на досконалу взаємодію стаціонарних і амбулаторних послуг:

  • Потужний, компактний постійний магніт
  • Cучасний дизайн котушок
  • Висока якість зображення
  • Томограф відкритого типу
  • Максимальна зручність для пацієнта

Функція отримання зображень у реальному часі дозволяє отримати зображення суглоба на дисплеї  Гентрі та перевірити положення пацієнта.

В Черкаському діагностичному центрі "Скен Лайф" Ви можете пройти обстеження на спеціалізованому магнітно-резонансному томографі для суглобів O-Scan. Види обстежень та ціна МРТ в Черкасах вказані тут.